BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel. 22 59 05 555
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!
Prenumerata
Prenumerata Muratora
Najpopularniejszy poradnik o tematyce budowlanej. Od 30 lat pomaga w budowie nowoczesnych, trwałych i zdrowych domów. W każdym numerze znajdują się praktyczne porady, projekty domów oraz opisy wybranych zagadnień związanych z budową, wykańczaniem i remontem.
[<InformatoryServiceCost: sklep murator 59>, <InformatoryServiceCost: e-wydanie 36>]
już od 36,60 zł
Prenumerata
Prenumerata Architektury
Najlepiej sprzedający się magazyn dla architektów. Miesięcznik prezentuje najnowsze i najlepsze realizacje architektoniczne i projekty w Polsce oraz na świecie. Ponadto pismo promuje młode talenty i nowatorskie rozwiązania
[<InformatoryServiceCost: sklep murator 88>, <InformatoryServiceCost: e-wydanie 96>]
już od 88,00 zł
Informator
Informator Instalacyjny 2019
Dwutomowy przewodnik po rynku wyrobów z branży sanitarnej, grzewczej, wyposażenia pomieszczeń sanitarnych, odnawialnych źródeł energii, wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, instalacji elektrycznych, techniki oświetleniowej i teleinformatycznej, a także zabezpieczeń mechanicznych, elektronicznych i przeciwpożarowych.
[<InformatoryServiceCost: sklep murator 28>]
tylko 28,00 zł
Informator
Informator Budowlany 2019
Trzy kompleksowo opracowane przewodniki po rynku materiałów budowlanych. Część pierwsza poświęcona wyrobom konstrukcyjnym, materiałom izolacyjnym, chemii budowlanej, materiałom wykończeniowym, narzędziom oraz sprzętowi budowlanemu; część druga - pokryciom dachowym i akcesoriom; część trzecia - stolarce otworowej i akcesoriom.
[<InformatoryServiceCost: sklep murator 44>]
tylko 44,00 zł
1